Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3

Thermia Diplomat Optimum G3 on kütte-, jahutus- ja soojaveesüsteem, mis põhineb maapinnas talletatud enegriast. See kujutab endast täielikku ja kulutõhusat alternatiivi fossiilkütuse katlale.

Optimum G3 on loodud tagama suurepärase sisekliima, maksimaalse töökindluse ja optimaalse kulutasuvuse. Varustades Su kodu küttega, sooja tarbeveega ja suvel jahutusega hoiad kokku kuni 80% küttekuludelt.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

  • Vähendab teie energiakulu 80%
  • Optimum-tehnoloogia tagab suurema aastaringse efektiivsuse
  • Väga tõhus sooja vee valmistamine (TWS- ja HGW-tehnoloogia)
  • Paindlikkus nii uusehitiste kui ka renoveerimisobjektide puhul
  • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus
  • Väike müratase
  • Online – reguleerige soojuspumpa ükskõik kus te ka ei viibiks

A+++ energiaklass, kui soojuspump on integreeritud süsteemi osa.

A++ energiaklass, kui soojuspump on ainus soojusallikas.

Optimum tehnoloogia.

Soojuspump töötab alati maksimaalse efektiivsusega

Optimum-tehnoloogia jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet.

Reguleeritava kiirusega A-klassi maasoojuspumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Kontroller – soojuspumba aju

Thermia kontroller kasutab algoritmi, mis tagab madalaima võimaliku kulu, säilitades samal ajal soovitud sisetemperatuuri. Thermia juhtimissüsteemi kasutamine vähendab vajalike termostaatide arvu ja tähendab, et pumbad, ventiilid, tsooniventiilid ja kellad ei ole enam vajalikud.

Kvaliteetsed komponendid

Thermia maasoojuspumpades kasutatavaid komponente toodavad vaid tunnustatud Euroopa brändid. Nende hulka kuuluvad A-klassi kiirusega kontrollitud tsirkulatsioonipumbad ja suure jõudlusega soojusvaheti, mida tuntakse kui MPHE (Micro Plate Heat Exchanger). Hügieeni tagamiseks on kuumaveepaak valmistatud roostevabast terasest. Erinevalt emailiga mahutitest ei nõua see anoode. Kasutatavate komponentide kvaliteet tagab paljude aastate pikkuse probleemivaba soojuspumba töö.

Vaikne korpus

Akustiliselt projekteeritud disain tagab ühe madalaima soojuspumba helitaseme terves Maailmas.

180L kuumavee paak

Integreeritud kraanivee stratifitseerimise tehnoloogia (TWS) võimaldab sooja tarbevee tootmist oluliselt kiiremini ja kõrgematel temperatuuridel kui traditsioonilised alternatiivid. TWS-spiraali suur pind ja orientatsioon tagab kiireima taastumisaja.

Kuuma gaasi vee (HGW) tehnoloogia

HGW tehnoloogia eraldab osa kuumast gaasist pärast kompressorit ja enne kondensaatorit. Selle tulemuseks on kõrgema sooja tarbevee temperatuur, vähem sooja tarbevee käivitamise tsükleid, suurem sooja vee maht ja märkimisväärselt parem kütteperioodi hooajaline efektiivsus.

Opti tehnoloogia – adaptiivne jõudlus

Juhtimissüsteem tagab õige temperatuuri pideva jälgimise ja manageerimise. See saavutatakse tsirkulatsioonipumba pinge reguleerimisega, mis muudab vastavalt kiirust. Opti tehnoloogia tähendab, et jõudlust kohandatakse pidevalt vastavalt küttesüsteemi kehtivatele nõuetele ja tingimustele.

Skandinaavia disain ja vastupidavus

Thermia soojuspumbad on konstrueeritud, katsetatud ja valmistatud Euroopa kõige karmimates kliimatingimustes.

Rootsi talved võivad olla ekstreemsed. Veebruar on tavaliselt kõige külmem kuu, kus temperatuur võib Põhja-Rootsis langeda nii madalale kui –30 °C või veelgi madalamale ning kus maju tuleb kütta septembrist maini.

Thermia Diplomat Optimum G3 põhineb soojuspumpade väljatöötamise ja tarnimise 40 aasta pikkusel kogemusel ning see on olnud pärast väljalaskmist 2012. aastal üks Thermia suurima müügieduga pumpasid.

Intelligentne juhtimissüsteem koos lihtsa menüüga

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada teie kodus parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Juhtseade kuvab küttekõverad visuaalselt, ja kui kõverad on kord seatud, ei ole enam vaja nendele mõelda. Temperatuuri suurendamiseks või vähendamiseks piisab ühest nupuvajutusest.

Thermia Online

Rakendusprogrammi Thermia Online abil saab kontrollida küttesüsteemi nõuetekohast töötamist, vähendada puhkusel viibimise ajaks maja ruumitemperatuuri või saada sõnumeid, kui peaks ilmnema midagi ootamatut.

Meie veebipõhine süsteem annab paigaldajate käsutusse kõikehõlmavad diagnostilised andmed, võimaldab neil kiiresti reageerida teavitustele või vaadata reaalajas andmeid süsteemi töötamise kohta. Rakendusprogramm Thermia Online on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i jaoks.

G3 unikaalsed tooteomadused

Töötab tõhusalt igal aastaajal

Thermia Diplomat Optimum G3 on maasoojuspump, mis tagab tänu unikaalsetele tehnilistele lahendustele aastaringse suure jõudluse. Tänu muljetavaldavale kasutegurile (COP) 4,8 (G3 10 klass B0/W35 standardi EN14511 kohaselt) võimaldab Thermia Diplomat Optimum G3 vähendada energiatarbimist kuni 80%.

Kasuteguriga mõõdetakse soojuspumba efektiivsust ning see näitab toodetud ja tarbitud energiahulga suhet. Mida suurem see tegur on, seda parema süsteemiga on tegemist.

Küte

Kõige tavalisemad Euroopa küttesüsteemid on veepõhised, st vesi transpordib soojusenergia radiaatoritesse või vesipõrandakütte-süsteemidesse. Veepõhise jaotussüsteemi väljundtemperatuur on põrandakütte puhul tavaliselt 30–35 °C ja radiaatorite puhul 45–55 °C. Thermia soojuspumbad pakuvad väikese süsinikuheitega alternatiivi moodsate hoonete traditsioonilistele kateldele, olenemata sellest, kas tegemist on uusehitise või remondiobjektiga ja milline on küttesüsteemis nõutav temperatuur.

Erandlik sooja vee valmistamine

HGW-tehnoloogia (sooja vee kuumgaassoojusvaheti) puhul on Thermia töötanud välja ainulaadse sooja vee valmistamise meetodi. Samal ajal, kui soojendatakse läbi maja küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse kuumgaassoojusvahetis väga kõrgel temperatuuril sooja vett. See tähendab, et maja kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett. Thermia soojuspumbad, mis on varustatud HGW-tehnoloogiaga ja sisseehitatud 180-liitrise soojaveeboileriga, suudavad veevõtukoha jaoks valmistada 419 liitrit sooja vett (40 °C), mis võimaldab ühel ajal duši all olla kuni üheksal inimesel.

Rohkem ja kiirem soe vesi

Soojaveeboiler on varustatud meie TWS (Tap Water Stratification – kraanivee kihistamise) tehnoloogiaga, mis tähendab, et sooja vett valmistatakse kiiremini ja kõrgemal temperatuuril kui traditsioonilise tehnoloogia puhul.

Kuna soe vesi lahjendatakse kraanivee temperatuurile, on kasutatava sooja vee maht tänu kõrgemale temperatuurile palju suurem.

Optimum-tehnoloogia

Optimum-tehnoloogia on tehnoloogia, mis jälgib pidevalt teie süsteemi ja reguleerib selle põhjal pumba jõudlust. Juhtseade jälgib pidevalt süsteemi ja vajaduse korral reguleerib automaatselt ringluspumpade kiirust, et hoida soolalahuse ja kütteahela ettenähtud temperatuuride vahet. Reguleeritava kiirusega A-klassi pumbad tagavad, et pumba igapäevase töötamise saab alati seada kasutaja nõuete ja tingimuste kohaseks. See tähendab, et võite olla kindel, et pump töötab alati maksimaalse efektiivsusega.

Paindlikkus

Thermia Diplomat Optimum G3 on saadaval viie väljundvõimsusega: 6 kW, 8 kW, 10 kW, 13 kW ja 17 kW ning on saadaval nii kolme- (400 V) kui ka ühefaasilise versioonina (230 V). Mudelil G3 on integreeritud 180-liitrine soojaveeboiler, kuid Thermia Diplomat Duo Optimum G3 on versioon ilma soojaveeboilerita, mis on siiski valmis töötamiseks Thermia MBH soojaveeboileritega mahuga 200 või 300 liitrit või mõne muu soojaveeboileriga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab G3 tagada ka jahutuse ja basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Maasoojuspump Thermia Diplomat Optimum G3 tehnilised parameetrid

Mudeli nimetusThermia Diplomat Optimum G3 6kWThermia Diplomat Optimum G3 8kWThermia Diplomat Optimum G3 10kWThermia Diplomat Optimum G3 13kWThermia Diplomat DUO Optimum G3 17kW
Küttevõimsus (B0/W35)5,8 kW7,5 kW10,2 kW13,0 kW17,2 kW
Elektritarbimine (B0/W35)1,4 kW1,7 kW2,2 kW2,9 kW4,0 kW
COP (B0/W35)4,24,44,64,44,3
COP (B0/W45)3,13,33,53,43,4
SCOP külm kliima, põrandaküte 35°C4,825,005,385,144,99
SCOP külm kliima, radiaatorid 55°C3,483,663,943,833,76
Toitepinge400 V (3 faasi)400 V (3 faasi)400 V (3 faasi)400 V (3 faasi)400 V (3 faasi)
Vajalikud kaitsmed20A – 25A20A – 25A20A – 25A20A – 25A20A – 25A
Max pealevoolu temperatuur6060606060
Müratase dB(A) EN121024144,546,54753
Mõõtmed (KxLxS)1845 x 596 x 690 mm1845 x 596 x 690 mm1845 x 596 x 690 mm1845 x 596 x 690 mm1845 x 596 x 690 mm
Netokaal (kg)196211222223168
Integreeritud lisaelektriküttekeha9 kW – 3 astmeline9 kW – 3 astmeline9 kW – 3 astmeline9 kW – 3 astmeline9 kW – 3 astmeline
TarbeveeboilerIntegreeritud 180l või eraldiseisevIntegreeritud 180l või eraldiseisevIntegreeritud 180l või eraldiseisevIntegreeritud 180l või eraldiseiseveraldiseisev
Kütte tsirkulatsioonipump ΔT juhitav
Maakontuuri tsirkulatsioonipump ΔT juhitav
Interneti kaudu juhtimine ja monitooriminelisavarustus (palju funktsioone)lisavarustus (palju funktsioone)lisavarustus (palju funktsioone)lisavarustus (palju funktsioone)lisavarustus (palju funktsioone)
Samaaegne põrandakütte ja radiaatorite küttegraafiku juhtiminelisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustus
TWS tarbevee tootmise tehnoloogia (Tap Water Stratificator)
HGW (Hot Gas Water) tehnoloogia
Aktiivjahutuse võimaluslisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustus
Passiivjahutuse võimaluslisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustuslisavarustus

Küsi pakkumist