Õhk-vesi soojuspump NORDIS Optimus Pro Split 4kW-16kW sisseehitatud tarbeveeboileriga

  • Küttereziimil töö kuni -25 ° C.
  • Sisseehitatud boileri maht 190 liitrit või 240 liitrit
  • Energiaklass A +++.
  • R32 – külmaaine
  • Väga vaikne
  • Integreeritud Wifi moodul.
  • Temperatuurikõvera funktsiooni abil muutub küttesüsteemi soojuskandja temperatuur automaatselt välisõhu temperatuuri muutumisel.

NØRDIS Optimus Pro Split õhk-vesi soojuspumbad on mõeldud kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Soojuspump tagab säästlikult kodu soojaks kütmise talvel ja sooja vee aastaringselt. NØRDIS Optimus Pro Split seeria soojuspumbad kasutavad invertertehnoloogiat. Tehnoloogia optimeerib mootori pöördeid ja tagab ruumis mugava soojushulga väikseima elektrikuluga ka siis, kui välistemperatuur langeb -25 °C-ni. Soojuspumbasüsteem ühildub põrandakütte, radiaatorite, fancoilsüsteemide ja tarbeveeboileritega.  

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Eelsoojendus ja kuivatamine

Kui põrand on enne põrandaküttesüsteemi sisselülitamist veel väga märg, võib see kütmisel deformeeruda või isegi praguneda. NØRDIS õhk-vesi soojuspumpadel on selle vältimiseks isegi kaks põrandakütterežiimi. Esimene on esialgne kütterežiim, mida kasutatakse pärast põrandaküttesüsteemi paigaldamist, ja teine ​​on esimesel kütteperioodil kasutatav kütterežiim. Mõlemad režiimid on mõeldud põranda kaitsmiseks. Protsessi käigus tõstetakse järk-järgult vee temperatuuri süsteemis.

Puhkusefunktsioon

Puhkusefunktsioon on süsteemi ressursi- ja energiasäästurežiim. Seade töötab kütterežiimis ja/või sooja vee režiimis, säilitades samal ajal minimaalse veetemperatuuri, mis on vajalik süsteemi külmumise vältimiseks talvel. Enne koju naasmist saab kasutaja eelnevalt seadistada desinfitseerimisrežiimi ning koju naastes kasutada kindlasti puhast bakterivaba vett.

Vaikne režiim

Tänu tehniliste lahenduste kõrgele optimeerimistasemele on NØRDIS Optimus Pro 4 kW seadmete helirõhutase 3 meetri kaugusel vaid 35 dB (A).

Temperatuurikõvera funktsioon

Kasutades temperatuurikõvera funktsiooni, muutub soojuskandja temperatuur automaatselt, kui välistemperatuur muutub. Kui välisõhu temperatuur tõuseb, siis küttekoormus väheneb, mistõttu soojuskandja temperatuur langeb automaatselt ja vastupidi – välistemperatuuri langedes soojuskandja temperatuur tõuseb. Erinevate mugavusvajaduste rahuldamiseks on kokku 32 fikseeritud (16 kütte- ja 16 jahutust) ja kaks (1 kütte- ja 1 jahutus) kasutaja määratud temperatuurikõverat.

Nutikas elektri tarbimine

Soojuspump reguleerib oma tööd automaatselt vastavalt sissetulevatele signaalidele. Et soojuspump töötaks võimalikult tõhusalt, saab selle tööaega automaatselt reguleerida vastavalt võrgu maksimaalsele ja minimaalsele koormusele.

Sooja tarbevee ringluse funktsioon

Sooja vee tsirkulatsiooni funktsiooni kasutatakse vee tagastamiseks torustikust kuumaveepaaki vastavalt seadistatud taimeriga. Päevas saab seadistada kokku 12 taimerit, mis aktiveerivad sooja vee tsirkulatsioonipumba vastavalt kasutaja kehtestatud igapäevastele vajadustele. See tagab hetkelise sooja veevarustuse.

Elektrisääst

NØRDIS Optimus Pro soojuspumbad on ökoloogiline ja keskkonnasõbralik lahendus ruumide kütmiseks ja sooja vee tootmiseks taastuvaid energiaallikaid kasutades. Soojuspumbad vastavad kõrgeimale A+++ energiatõhususe klassile.

Küsi pakkumist