Õhk-vesi soojuspump Nibe F2120-20 – 20kW

11,547.88

Õhk-vesisoojuspump, mille SCOP väärtus on rohkem kui 5,0!*
Töödiapasoon oma klassi parimate hulgas
Pealevoolutemperatuur kuni +65°C ja see püsib veel +63°C ka äärmiselt madalal välistemperatuuril –25°C
Ülimalt kasutajasõbralik
Isehäälestuv juhtsüsteem – lihtne paigaldada (Plug and Play)
Kõigil mudelitel 3-faasiline toiteühendus
Puudub vajadus kaitsmete väljavahetamiseks või elektrisüsteemi ümberehitamiseks
Väiksem müratase
Intelligentse regulaatoriga vaikselt töötav ventilaator hoiab mürataseme minimaalsel tasemel – isegi töötades täisvõimsusel.

  • Inverterkompressor (EVI) seadistab automaatselt küttevõimsust vastavalt maja küttevajadusele
  • Jahutusfunktsioon pealevoolutemperatuuriga kuni + 7 °C.
  • NIBE F2120 saab ühendada kõigi NIBE VVM seeria sisemoodulite või NIBE SMO seeria juhtmoodulitega
  • Võimsused 8kW,12kW,16kW ja 20kW.

* NIBE F2120 sesoonne soojustegur (SCOP ) > 5,0 vastavalt EL standardile EN 14825:2013 (keskmine kliima, madal temperatuur), nimetatud standardit kasutatakse sesoonse soojusteguri (SCOP) määramiseks.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Töötab välistemperatuuril kuni -25°C 
​NIBE õhk-vesisoojuspumbaga saab vähendada kulutusi kütmisele kuni 70%. Täpne küttekulu sõltub faktoritest nagu maja asukoht, maja suurus ning kas on soov kasutada ka jahutamise funktsiooni.
Veel üks põhjus NIBE õhk-vesi soojuspumba valikuks on keskkonnasõbralikkus. Paigaldades õhk-vesisoojuspumba vähendad oma kodu CO2 emissiooni ümbritsevasse keskkonda poole võrra. Ja seda tänu põlemisprotsessi puudumisele, sest õhk-vesisoojuspump kasutab kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks üksnes välisõhu soojusenergiat.
Tänu kõrgele efektiivsusele on õhk-vesisoojuspump tõhus kütmis- ja sooja tarbevee tootmislahendus, mis sobib suurepäraselt ka Põhjamaisesse kliimasse.
NB! Laadimispumba (pole tootega kaasas) sisselülitamine ja juhtimine toimub sise-/välismooduli kaudu. Sellel on sisseehitatud külmumisvastane funktsioon ja seetõttu ei tohi seda külmumisohu korral välja lülitada.
Temperatuuridel allpool +2 °C töötab laadimispump perioodiliselt, et vältida vee külmumist laadimisahelas. See funktsioon kaitseb ka liiga kõrgete temperatuuride eest laadimisahelas. 

Küsi pakkumist